Valoración de los alumnos

9.5/ 10

2 comentarios

Escuela 10.0

Ubicación 9.5
Instalaciones 10.0
Aulas y mobiliario 10.0
Material educativo 9.5
Calidad de la enseñanza 9.5
Profesorado / Organización 9.5
Conexión a internet 10.0

Alojamiento 7.5

Ubicación 10.0
Trato recibido 9.0
Comidas 7.0
Calidad del alojamiento 7.0
Conexión a internet 9.0

Actividades culturales 7.0

Organización 9.0
Contenido educativo 8.0
Profesores y guías acompañantes 8.5
Seguridad 9.0
Diversión 7.5
1 Comentario
Imagen principal de Ewa Walczak
Ewa, Polonia
13 Agosto 2018
Kiedy byłam w sytuacji stresującej czekając na transfer z lotniska Pani Monika Przysiecka bezzwłocznie odebrała telefon i udzieliła informacji, na której mi zależało. Podczas mojego pobytu Pani Monika zadzwoniła z pytaniem o moje odczucia co do przebiegu kursu i samopoczucie u host rodziny. Najbardziej podobały mi się zajęcia z Panem Paco, miła atmosfera i najwięcej nowych umiejętności wynosiłam z jego lekcji. Mieszkałam u Pani Any - przemiła, sympatyczna, otwarta, życzliwa kobieta. Zawsze stawiała dobro uczniów na pierwszym miejscu, dbała o dobre samopoczucie, czułyśmy się jak w domu! Gotowała tradycyjne hiszpańskie dania, za każdym razem pytała nas na co mamy ochotę. Pozwalała nam w pełni korzystać z pobytu w Alicante. Wyjazd spełnił moje oczekiwania pod każdym względem. Mieszkałam u wspaniałej host rodziny, gdzie czułam się jak w domu. Miałam bardzo blisko do szkoły, na plażę i do centrum. Szkoła posiadała bardzo dobre wyposażenie i nowoczesne sale lekcyjne, wszystko było dostosowane do ucznia. Od razu po powrocie zaczęłam myśleć o kolejnym wyjeździe z Dencanto Community:)
Comunidad Dencanto :)
Me gustaría agradecerle a todas las personas a la que este viaje pudo llevarse a cabo. La aventura terminó, pero hoy sé que fue uno de los mejores viajes de mi vida. Gracias una vez más!
Las personas que me atendieron antes de la salida lo hicieron con puntualidad y con detalle y atendieron a todas mis preguntas en todo momento.
Todo el viaje ha sido muy bueno, interesante, útil para la mente y el corazón.
El curso en Barcelona les gustó mucho a mis hijos. Han hecho nuevos amigos y les hubiese gustado quedarse más tiempo...Gracias al personal de Dencanto Community nos sentimos seguros, nos ayudaron en todo y sabíamos que siempre podíamos contar con ellos.