Evaluation by students

9.6667/ 10

3 reviews

School 10.0

Location 9.6667
Facilities 10.0
Classrooms 10.0
Study materials 9.0
Quality of teaching 9.6667
Teachers / Organization 9.6667
Internet connection 10.0

Accomodation 8.3333

Location 10.0
Treatment 8.6667
Meals 8.0
Accomodation quality 7.6667
Internet connection 9.3333

Cultural activities 7.3333

Organization 9.3333
Educational content 8.6667
Teachers and guides 9.0
Safety 9.3333
Fun 8.3333
2 Comments
Main image of Barbara Macieja
Barbara, Polonia
18 August 2020
Jestem bardzo zadowolona z całosci kursu, zarowno lektorów jak i grupy dobranej odpowiednio do mojego poziomu. Specyfika pracy w sytuacji pandemii spowodowała, że nie można było korzystać z podręczników i należało przepisywać cały materiał do zeszytu. Mało komfortowe było przebywanie w czasie zajęć w maseczce, ale wymagała tego jak wiadomo sytuacja. Ogolna ocena bardzo dobra.
Main image of Ewa Walczak
Ewa, Polonia
13 August 2018
Kiedy byłam w sytuacji stresującej czekając na transfer z lotniska Pani Monika Przysiecka bezzwłocznie odebrała telefon i udzieliła informacji, na której mi zależało. Podczas mojego pobytu Pani Monika zadzwoniła z pytaniem o moje odczucia co do przebiegu kursu i samopoczucie u host rodziny. Najbardziej podobały mi się zajęcia z Panem Paco, miła atmosfera i najwięcej nowych umiejętności wynosiłam z jego lekcji. Mieszkałam u Pani Any - przemiła, sympatyczna, otwarta, życzliwa kobieta. Zawsze stawiała dobro uczniów na pierwszym miejscu, dbała o dobre samopoczucie, czułyśmy się jak w domu! Gotowała tradycyjne hiszpańskie dania, za każdym razem pytała nas na co mamy ochotę. Pozwalała nam w pełni korzystać z pobytu w Alicante. Wyjazd spełnił moje oczekiwania pod każdym względem. Mieszkałam u wspaniałej host rodziny, gdzie czułam się jak w domu. Miałam bardzo blisko do szkoły, na plażę i do centrum. Szkoła posiadała bardzo dobre wyposażenie i nowoczesne sale lekcyjne, wszystko było dostosowane do ucznia. Od razu po powrocie zaczęłam myśleć o kolejnym wyjeździe z Dencanto Community:)
Dencanto Community :)
I would like to congratulate everyone that was able to make this trip happen. Although the adventure has finished, I know that it was one fo the best trips of my life. Thank you once again!
The people that attended me before I left did so with punctuality and with detail and attended my every question.
The entire trip has been great, interesting, and useful for the mind and heart.
My kids really enjoyed the course in Barcelona. They´ve made new friends and they would have liked to stay longer...Thanks to all the staff at Dencanto Community, we felt safe, helped with everything and we knew we could always count on them.